Poproś o wycenę

Skontaktuj się z doradcą i testuj przez 90 dni bez zobowiązań!

Badania rynku wykazały już, że benefity rozwojowe - takie jak właśnie kursy angielskiego - mają coraz większe znaczenie. Chcesz wiedzieć, jak dokładnie to działa? W jaki sposób możesz śledzić, na ile pracownicy faktycznie korzystają z benefitu? Jak zareagują na taką możliwość? Jak łatwo i intuicyjnie będzie Ci zarządzać tym benefitem?

Nic prostszego! Możesz to wszystko testować przez 90 dni bez żadnych kosztów. Wypełnij formularz! Nasz doradca wdroży benefit do Twojej firmy, a Ty już wkrótce przekonasz się, dlaczego właśnie takich benefitów poszukują teraz pracownicy!

Dlaczego to Tutlo powinno się zająć jednym
z najważniejszych benefitów rozwojowych
w Twojej firmie?

…ponieważ liczby mówią same za siebie:

40000

zadowolonych uczniów

1500

lektorów z całego świata

450

klientów firmowych

200

firm współpracuje z nami od 2 lat

…ponieważ korzysta i firma, i pracownicy:

WIN-WIN

To korzyść (co najmniej!) obopólna: pracownik otrzymuje możliwość samorozwoju w wymiarze o wiele szerszym niż tylko zawodowy, a firma zyskuje kadrę o podwyższonych kompetencjach, które zaprocentują w pracy!

POTRZEBA RYNKU

Trzymasz rękę na pulsie! Wg najnowszych badań aż 78% potencjalnych pracowników analizuje ofertę benefitową już na etapie rekrutacji. A obecnie benefity tzw. rozwojowe lawinowo zyskują na popularności!

NAJLEPSZA METODA

Metoda nauczania skuteczna, nowoczesna i… przyjemna. Czyli True Life English 360° Business! Masz możliwość korzystania z autorskiej metody, która uczy prawdziwego angielskiego - żywego, praktycznego, takiego, którego Twoi pracownicy naprawdę potrzebują!

PROSTO I WYGODNIE

Pracownicy uczą się kiedy chcą i gdzie chcą - na żądanie. I na każdym wymaganym poziomie! A Ty? Zyskujesz narzędzie bezproblemowe i proste w obsłudze wraz ze wsparciem opiekuna merytorycznego. I z możliwością bieżącego monitorowania, kto w jakim wymiarze z niego korzysta!

…i ponieważ inni mogą potwierdzić naszą skuteczność!

Skontaktuj się z doradcą - wyjaśnimy, jak przebiega wdrożenie benefitu w firmie i jak działa panel pracodawcy. Prosto, sprawnie, wygodnie. Czyli dokładnie tak jak przebiega nauka angielskiego w Tutlo!

Wybierz pracowniczy benefit o charakterze rozwojowym i:

Pokaż obecnym i potencjalnym pracownikom, że trzymasz rękę na pulsie i wiesz, co i jak się zmienia na rynku pracy!
Zaoferuj benefit, z którego skorzystają wszyscy pracownicy (a nawet ich rodziny!) - bo angielskiego z Tutlo można się uczyć zdalnie i w każdej wolnej chwili - na żądanie!
Ułatw pracownikom podnoszenie jednej z najbardziej kluczowych kompetencji - nie tylko zawodowej - i pokaż, że dzięki Twojej firmie mogą czuć się swobodniej i pewniej. Wszędzie - nie tylko w pracy!
Postaw na doświadczonego i sprawdzonego dostawcę benefitu - Tutlo - wraz z autorską, doskonałą metodą nauczania True-Life English 360°!

To się już dzieje, zobacz!

40000

zadowolonych uczniów

1500

lektorów z całego świata

450

klientów firmowych

200

firm współpracuje z nami od 2 lat

…a wśród tych firm między innymi:

Dołącz do tego grona!

Nasza autorska metoda True-Life English 360° Business zachwyci Twoich pracowników!

Dlaczego? Bo jej efekty będą docenione zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. 360° kompetencji językowych niezależnie od miejsca i sytuacji!Metoda True-Life English 360° Business uczy angielskiego w całej jego krasie, bez podziału na sztucznie aranżowane sytuacje. To żywy, prawdziwy język, który odnajdzie się w sali konferencyjnej, na biznesowym lunchu czy integracyjnej grze terenowej.

Wydajnie!

Średnio aż 90 minut tygodniowo spędzają pracownicy na nauce angielskiego. I to nie dziwi! System nauczania jest tak elastyczny, a materiały tak dostępne, że nauka to czysta przyjemność. W dodatku - wciąż pod ręką!

Elastycznie!

Self-study - zaplanowane na “przed” i “po” lekcji - wtedy, gdy kursant ma na to czas i ochotę!

Z profesjonalistami!

Lekcja 1:1 z jednym z 1500 lektorów i native speakerów - tylko 20 minut, bez wcześniejszego umawiania!

Nie tylko lekcje!

Materiały dodatkowe - aż 2500 pomocy dydaktycznych w najróżniejszej formie, z których kursanci mogą korzystać poza podstawowymi lekcjami. Kiedy tylko chcą!

Jest jeszcze coś! Angielski z Tutlo to benefit bezproblemowy w obsłudze. Przekonaj się przez pierwszy darmowy miesiąc!

Zaczniemy od wdrożenia w 5 krokach:

Zbadamy cele i potrzeby Twojej organizacji
Uruchamiamy darmowe testy platformy dla pracowników
Przygotowujemy kurs odpowiedni do potrzeb Twojej organizacji
Dostosowujemy panel pracodawcy do monitorowania postępów pracowników
Planujemy sesje metodyczne dla pracowników - dla każdego z osobna, bo kursy są zindywidualizowane!

…i gotowe! Twoi pracownicy mogą się już rozwijać razem z Tutlo. A wraz z nimi - także Twoja firma! Testuj przez pierwszy miesiąc bezkosztowo!

Chcę to przetestować

O Tutlo

Tutlo to nowoczesne kursy języka angielskiego, które umożliwiają elastyczną naukę angielskiego online z lektorem na żywo.

W przeciwieństwie do kursów oferowanych w tradycyjnych szkołach językowych, Tutlo oferuje rozwiązanie, dopasowane wprost do potrzeb kursanta. Lekcje dostępne są z każdego miejsca na świecie, bez wcześniejszego umawiania się, na żądanie, w dowolnie wybranym przez siebie momencie.